Guild Wars 2: Janthir Wilds Çıkış Tarihi Duyuruldu

ArenaNet tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen MMORPG oyunu Guild Wars 2 için Janthir Wilds adlı beşinci genişleme paketi duyuruldu. Guild Wars 2: Janthir Wilds çıkış tarihi 20 Ağustos olarak belirlenmiş durumda ve 24,99 dolar üzerinden ön siparişler başlatıldı.

Bonus öğeler arasında Serpent’s Wrath silah seti, Whispering Serpent Pauldrons omuz zırhı, Homesteader karakter unvanı, ortak bir envanter yuvası ve 80. seviye karakter desteği yer alıyor. Ek olarak 49,99 dolarlık Deluxe Edition’ın ve 74,99 dolarlık Ultimate Edition seçenekleri de bulunuyor.

Guild Wars 2: Janthir Wilds, kahramanların arkadaşları ve lonca arkadaşları için kendi konut alanlarını yaratıp süsleyebilmeleri için yepyeni bir özelleştirme ve dekorasyon arayüzüne sahip olan Homesteads adı verilen uygun oyuncu konutları gibi birçok yeni özellik ve içerik ekleyecek.

Genişletme aynı zamanda 2019’dan beri Guild Wars 2’ye zorlu bölüm sonu canavarı savaşlarını içeren ilk yeni oyun sonu PvE Raid’ini de ekliyor. Pastoral Ova Kıyısı ve fırtınalı Janthir Syntri olmak üzere iki yeni keşfedilebilir harita da kullanıma sunulacak. Gelecek güncellemelerde üçüncü bir harita da eklenecek.

Tüm meslekler (sınıflar) nihayet kara mızraklarını kullanma şansına sahip olacak. Bu yeni silah türü 27-30 Haziran tarihleri arasında sınırlı süreli beta testi sırasında kullanıma sunulacak. Warclaw bineği de PvP’nin World vs. World modundan çıkarak Janthir’in dağlarını ve nehir vadilerini keşfetmek için yeni bir seçenek olarak oyuncunun binek ahırlarına katılacak ve zorlu arazilerde gezinmek için benzersiz çift zıplama yeteneğini kullanacak. Guild Wars 2: Janthir Wilds’ta ayrıca, belirsiz bir şekilde toprağa özgü gizemli büyülü varlıklar olarak tanımlanan Titanlar da yer alacak. Titanlar toprağın enerjisini kanalize edebilecekler.

Çiftlik için yeni efsanevi eşyalar arayan oyuncular, çeşitli yeni, efsanevi olmayan zırh ve silah setlerinin yanı sıra bir mızrak ve sırt çantası eşyası da bulacaklar.

ArenaNet, Guild Wars 2’nin bu yaz sonunda Steam’de çıktıktan sonra Epic Games Store’a da geleceğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir