Nida Karaçar, eşi Özgün Uğurlu’yu anlattı: Çamaşır ve ütü onda, başkasına dokundurmaz!

‘Kandırman Lazım’, ‘Sadece Arkadaşız’, ‘İstiklal’ gibi parçalarıyla şöhreti yakalayan Özgün Uğurlu, 2012 yılında kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile nikâh masasına oturmuştu. 2015 yılında aileye down sendromlu bir melek katılmıştı.

Oğluna Ediz adını veren 44 yaşındaki ünlü şarkıcıya, geçtiğimiz sene katıldığı bir programda “Nasıl bu kadar çabuk atlattın?” sorusu yöneltilmişti.

“KENDİMDEN ÇOK UTANDIM”

Özgün, “Bazı şeyler demleniyor, dışarıdan kendini görmek zaman alıyor. Vicdan sahibi bir insanım, eşimi çok seviyorum. Öyle bir durumla karşılaşınca insan ister istemez ‘Niye ben?’ diye soruyor. Ben de onu sormuştum sonra kendimden çok utandım” itirafında bulunmuş ve şöyle devam etmişti:

Sanki insan şey gibi düşünüyor; ‘Ben günah mı işledim, hata mı yaptım ki?’ Sonra tevekkül giriyor. ‘Toparlanacağız, kabul edeceğiz bu durumu, ya da savrulacağız’ dedim. Her iki taraf olarak ailelerimiz açısından çok şanslıydık, toparlanıp, ‘Ne yapmamız gerekiyor şimdi?’ dedik ve yola koyulduk. Sevgi bizim toparlayıcı duygumuz oldu.

“KÖTÜ ŞARKI SÖYLÜYORSA, KÖTÜ OYUNCUDUR”

Özgün, son olarak eşi Nida Karaçar ile birlikte Nişantaşı Citys’te objektiflere takıldı. Diş kontrolü için geldiğini söyleyen ünlü isim, “Konserler devam ediyor. Bu sene şarkı yok gibi. Konser ağırlık gidiyoruz bu ara” dedi.

Oyuncuların şarkı söylemesiyle ilginç tespitlerde bulunan Özgün, “İyi bir oyuncunun, iyi dans ve iyi şarkı söylemesi ekstra durum değil, olması gereken şey. Kötü şarkı söylüyorsa, kötü oyuncudur. İyi oyuncunun kötü şarkı söyleyeceğini zannetmiyorum” diye konuştu.

“MERT DEMİR VE ZEYNEP BASTIK GÜZEL İŞLER YAPTI”

Şarkıcı, günümüz müzik sektörünü ise “Son dönemde iyi şarkılar var. Mert Demir ve Zeynep Bastık güzel işler yaptı. Biraz jenerasyon değişti. 90’larda her şarkı da iyi değildi. Ama çok iyi şarkılar vardı o dönem. Düşünsenize şimdi koca sene iki şarkı çıkıyor. 90’ların tadı keyfi başkaydı” sözleriyle değerlendirdi.

“ÖZGÜN BANA ÇOK YARDIMCI OLUYOR”

Nida Karaçar ise “Özgün Bey evde nasıl?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

Evine bağlı. Çamaşır ve ütü onda. Başkasına dokundurmaz. Mutfakta da iyi. Yemek de yapıyor. Bana çok yardımcı oluyor. Şehir dışından geliyor gece yarısı, Ediz kalkıyor, uyumadan oyun oynuyor. İşten sonra bile oğlumuzla ilgileniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir