Survivor’da birinci eleme adayı belli oldu! Yunus Emre ile Aleyna yüzleşti

Survivor All Star’da gün geçtikçe heyecan daha da artıyor. Parkura çıkan Kırmızı Takım ile Mavi Takım kıyasıya bir mücadele sergiledi. Oyun esnasında gerilim tavan yaptı. Aleyna ile Yunus Emre arasındaki soğukluğun sebebini Acun Ilıcalı Konsey’de sordu.

DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIM’IN

Kırmızı Takım oyunu 12-3’lük skorla rahat kazandı. Mavi Takım ise Konsey’e moralsiz gitti ve bir de eleme adayı belirledi.

SERCAN VE YUNUS EMRE İPLERİ KOPARDI

Sercan’ın parkurda oyunu almasından sonra Yunus Emre ile arasında gerilim yaşandı. Yunus Emre Sercan’a “seninle daha çok oynayacağım” dedi. Sercan da “Benimle uğraşıyorsun, sana hiç bulaşmıyorum. Kardeşim gibi görüyorum seni, ayıp ediyorsun” dedi.

Yunus Emre de: Senin gibi bir kardeşe ihtiyacım yok ama seninle ‘haha hihi’lik dostluk lazım

Sercan: Dediklerinle yaptıkların bir olduğu zaman kardeşim olacaksın. O yüzden bu sondu. Seni burada yokmuş gibi davranacağım. O yüzden de ne bana bulaş ne de ben sana bulaşayım.

Yunus Emre: Hadi buradan uza, sus da otur oraya o zaman. Çerdi çöptü zamanında ayağa kaldırdık o yüzden böyle oldu.

Sercan: Bulaşma bana bak işine bitti son cümlemdi. Bir daha ne yaparsan yap sana dönersem namussuzum. O kadar söylüyorum. İstediğin şeyi söyle.

Yunus Emre: Sana Turabi gibi yapmak lazım. Sana çok iyi yapıyormuş.

Sercan: Sen Turabi abine git Amerika’ya git, ablan değil, Turabi’ye git.

Yunus Emre: Boş konuşma ya. Boş bakıyordun Sercan. Bir gözün toprağa bakıyordu. Anladın mı? Ayağa kaldırdık seni.

Aleyna da Sercan’a destek çıkarak “Senin en güzel tavrın insan yerine koymadığın tavırların karşı tarafı” dedi.

 ALEYNA İLE YUNUS EMRE YÜZLEŞTİ

Acun Ilıcalı “Yunus Emre olayı seni Nagihan’la yaklaştırdı. Bu bir anda mı oldu?” dedi.

Aleyna “Bir anda olmadı ama ben hala Yunus Emre’nin neden düelloda gitmemi istemesini anlamadım. Ben bir anda dedim ki nasıl bir insanla arkadaşlık yapıyorum. Nasıl bir anda düşmanlık durumuna girdi. Belki de kendisine sormak lazım” dedi.

Yunus Emre de “Ben sadece bazı şeylerin farkına vardım. Aleyna ile ilgili bir durum yok. Senin sorumlu olduğun bir ailen var. Hedefine gitmekten mutluluk duyarım. Seninle ilgili nötürüm. Karşı takımda Berna’nın kalması daha çok işimize gelecekti o yüzden Aleyna’nın gitmesini istedim” dedi.

Aleyna da “Demekki arkadaşlıkların burada bir önemi yok, sadece fazladan bir hafta kalabilmek için yapmış” dedi. Yunus Emre de “Tıpkı sizin gibi” cevabını verdi.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı Mavi Takım’dan belirlendi. Konsey’de Batuhan 3 oy alırken Yunus Emre 4 oy alarak ilk gitme adayı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir